Ubytování

Společnost GUARANT International (dále uvedena jako kongres) byla ustanovena oficiálním zpro­střed­ko­va­te­lem a bude zajišťovat všechny související záležitosti.

Pro účastníky kongresu je zajištěno ubytování za zvýhodněné ceny v hotelu NH Collection Olomouc Congress.

Hotel Cena v Kč za pokoj
jednolůžkový / dvoulůžkový
Vzdálenost od
místa konání akce
NH Collection Olomouc Congress ☆☆☆☆
– Superior pokoj
2 415 / 2 760 místo konání akce

Všechny výše uvedené ceny jsou za pokoj a noc včetně snídaně a 15% DPH. V případě, že by před začátkem kongresu nastala změna sazby DPH, sekretariát kongresu automaticky změní cenu Vašeho ubytování a následně Vás bude o této změně písemně informovat.

Poznámka: Cena ubytování není zahrnuta v registračním poplatku.

Skupinové rezervace

Pro skupinové rezervace kontaktujte prosím sekretariát kongresu na e-mailové adrese ole2019@guarant.cz.

Jak si rezervovat ubytování

K rezervaci ubytování využijte prosím on-line ubytovací formulář

On-line ubytovací formulář je přístupný pouze s heslem. Jednoduše vyplňte prosím formulář s osobními údaji a heslo Vám bude automaticky zasláno. Vaše heslo je totožné pro všechny on-line formuláře.

Požadavky na rezervace budou zpracovávány v pořadí, v jakém budou na sekretariát kongresu přicházet. Vzhledem k velké poptávce a skutečnosti, že množství pokojů je limitováno, rezervujte si ubytování co nejdříve. Doporučujeme rezervovat si ubytování do 15. 5. 2019.

Potvrzení ubytování

Aby byla Vaše rezervace garantována, je nutno obratem uhradit částku za celý pobyt. Následně po obdržení platby za ubytování Vám bude Vaše rezervace potvrzena e-mailem.

Neobdržíme-li platbu do data splatnosti uvedeného na Vaší faktuře, rezervace bude automaticky zrušena.

Další náklady spojené s pobytem (televize, minibar, parkovné atd.) musí být zaplaceny účastníkem při odjezdu z hotelu na hotelové recepci. Hotel může po účastníkovi požadovat garanci těchto dalších nákladů formou autorizace na platební kartě při příjezdu na recepci nebo formou složení depozitu v hotovosti.

Zrušení ubytování, změny a vrácení úhrady za ubytování

Všechny změny týkající se rezervace ubytování, nebo její případné zrušení musí být zaslány písemně na sekretariát kongresu e-mailem ole2019@guarant.cz.

Případné vrácení úhrad bude řešeno po skončení kongresu.

Prosíme účastníky kongresu, aby v případě jakýchkoliv změn nekontaktovali samotný hotel, ale obra­ce­li se výhradně na sekretariát kongresu, který veškeré změny vyřizuje.

Storno podmínky

V případě zrušení hotelové rezervace budou platit následující storno podmínky:

Zrušení rezervace do 15. 5. 2019: bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč

Zrušení rezervace od 16. do 27. 5. 2019: 50 % z celkové ceny ubytování

Zrušení rezervace od 28. 5. 2019: 100 % z celkové ceny ubytování

Nedojezd: 100 % z celkové ceny ubytování

V případě nedojezdu bude Vaše rezervace držena do 12.00 hod následujícího dne, poté bude Vaše rezervace zrušena. Informujte proto, prosím, sekretariát kongresu o případné změně Vašeho příjezdu v dostatečném časovém předstihu.

Změna termínu příjezdu je možná do 7 dnů před příjezdem.

Platební podmínky

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s hes­lem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty Master­Card/Euro­card, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pra­cov­ních dnů od vyplnění registračního formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být iden­ti­fi­ko­vá­ny a registrace nebude potvrzena.

Platba bankovním převodem je možná do 13. 5. 2019. Po tomto termínu přijímáme pouze plat­by pla­teb­ní kartou prostřednictvím On-line platebního systému.

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.