Registrace

Registrační poplatky

  Včasná
registrace

do 13. 5. 2019
 
Pozdní
registrace

od 14. 5.
do 6. 6. 2019
Registrace
na místě

od 7. 6. 2019
 
Lékař   600 Kč   650 Kč   700 Kč
Sestra / Nelékařský pracovník   600 Kč   650 Kč   700 Kč

Registrační poplatky jsou uvedeny včetně 21 % DPH.

Upozornění: Platbu za registrační poplatek je třeba uhradit ve stanoveném termínu pro včasnou a pozdní registraci. V případě, že platba nebude obdržena ve stanoveném termínu, bude Váš registrační poplatek automaticky navýšen.

Registrační poplatek zahrnuje:

  • odborný program konaný dne 21. 6. a možnost přihlásit se na workshop konaný dne 20. 6. (ka­pa­ci­ta omezena)
  • vstup na výstavu
  • kávové přestávky
  • kongresové materiály
  • potvrzení o účasti

On-line registrační formulář je dostupný zde

Jak se na kongres zaregistrovat

V případě zájmu o registraci je nutné vyplnit Formulář pro osobní údaje a následně pokračovat ve výběru příslušného registračního poplatku. V průběhu registrace Vám bude na emailovou adresu zasláno automaticky vygenerované heslo. Heslo je totožné pro všechny dostupné online formuláře (registrace a ubytování), ale také pro on-line platební systém (viz. Platební podmínky).

Po vyplnění registračního formuláře Vám bude do tří pracovních dnů zasláno emailem potvrzení spolu s informacemi pro provedení platby.

V případě skupinové registrace (10 účastníků a více) kontaktujte kongresový sekretariát emailem (ole2019@guarant.cz).

Platební podmínky

Registrační poplatek spolu s ostatními platbami je nutné uhradit v Kč v plné výši před začátkem kongresu, a to bankovním převodem nebo platební kartou.

1. Platební karta

Pro platbu platební kartou můžete využít On-line platební systém. Systém je dostupný s heslem, které bylo zasláno na Váš email během registračního procesu a akceptuje platební karty Master­Card/Euro­card, Visa a Diners Club.

2. Bankovní převod

Bankovní údaje s desetimístným variabilním symbolem Vám budou zaslány do 3 pra­cov­ních dnů od vyplnění registračního formuláře. Platby bez tohoto symbolu nemohou být iden­ti­fi­ko­vá­ny a registrace nebude potvrzena.

Platba bankovním převodem je možná do 7. 6. 2019. Po tomto termínu přijímáme pouze platby pla­teb­ní kartou prostřednictvím On-line platebního systému.

Daňový doklad

Daňový doklad Vám bude zaslán e-mailem do 14 dnů od přijetí platby.

Zrušení registrace

Sekretariát kongresu musí být vyrozuměn o zrušení účasti na akci písemně e-mailem (ole2019@guarant.cz) nebo faxem +420 284 001 448. Zrušení po telefonu nebude akceptováno.

Po zrušení registrace budou uplatňovány následující storno podmínky:

Termín zrušení registrace: Storno poplatek
do 22. 4. 2019: bez storno poplatku, pouze manipulační poplatek 150 Kč
od 23. 4. do 20. 5. 2019: 50 % registračního poplatku
od 21. 5. 2019: 100 % registračního poplatku

V případě změny registrace/ubytování/vratky vzniklé pochybením účastníka si GUARANT In­ter­na­tio­nal vyhrazuje právo účtovat 150 Kč manipulační poplatek.